Uzuner Alüminyum

Uzuner Alüminyum (Görüntülenme Sayısı: 419)
Sektör Alüminyum
İlan Tarihi 4 yıl önce
Firma No 9
Telefon +90 212 856 11 90 PBX
Faks +90 212 856 07 56
Web Sitesi http://uzuneraluminyum.com/tr
Adres Hadımköy Asfaltı Akçaburgaz Mahallesi. 3057 Sokak. No:1 Esenyurt / İstanbul / TÜRKİYE
İl/İlçe Esenyurt / İstanbul
Firma Hakkında

Firmamız 1986 yılında Alüminyum profil satışı ile işe başlamış ve 1992 Yılında şirket kuruluşu gerçekleşmiş olup , 30 yılı aşan üretim boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar, günden güne gelişerek üretim kapasitesini artırmıştır. Uzuner Alüminyum Metal ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti. 2011 yılında Alüminyum Doğrama, Kapaklı giydirme cephe sistemi, Strüktürel silikon cephe, Alüminyum Standart Profiller, mobilya profilleri, seramik profilleri, duş kabin profilleri, Isı Yalıtımlı ve Yalıtımsız Sistemler olarak üretime başlamıştır.

Firmamız ürettiği projelerde doğal kaynakları en Ekonomik şekilde kullanarak çevreye ve doğaya saygınlık ilkesini kendisine prensip edinmiştir. Uzuner Alüminyum Metal ve İnş. San. Tic.Ltd. Şti. 2011 yılında 1100 Ton SMS Schloemann Alman presi.2016 yılında 2000 Ton Ekstrüzyon Pres'ini Bünyesine katarak Çerkezköy O.S.B Sanayi bölgesine fabrikasını taşımıştır.

Yönetim, imalat ve lojistik iki ayrı tesiste faaliyete devam etmektedir. Üretim hattı; kalıp hane, ekstrüzyon fabrikası, elektrostatik ve eloksal yüzey işlem, ısı bariyeri, montajı ve çeşitli modern paketleme sistemleri bölümlerinin entegre çalışmasıyla hammaddeden bitmiş ürüne kadar oldukça Geniş bir ürün yelpazesini müşterilerine sunar. Teknik bilgisini ve tecrübesini teknoloji ile birleştirerek işverenin ilkelerine en kısa zamanda cevap vermektedir.

Daha hızlı değişim göstererek önce zamanın trendini yakalamak ve sonra kendi Trendimizi oluşturarak iç ve dış pazarda iddialı duruma gelmek arzusundayız.

Başarının kazanç getireceği dileğiyle...

banner6

banner8